Офіційне повідомлення

 

Будь ласка, уважно прочитайте це офіційне повідомлення, перш ніж користуватися цим веб-сайтом.
Компанії, що входять до групи Michelin, є юридичними особами та мають незалежний правовий статус. Однак з метою полегшення обміну інформацією на цьому Сайті можуть використовуватися такі терміни: «Michelin», «Група», «Група Michelin» та «ми»; Ці терміни використовуються для позначення всіх компаній Групи, кожна з яких здійснює свою діяльність незалежно.

МЕТА

Метою цього офіційного повідомлення є виклад умов, при яких Michelin надає вам цей Веб-сайт, а також умови та положення, що регулюють ваш доступ до нього та його використання. Використання вами Сайту передбачає дотримання вами цього офіційного повідомлення, яке Michelin залишає за собою право в будь-який час змінювати або оновлювати. Отримуючи доступ до Сайту та використовуючи його, ви погоджуючись дотримуватися умов цього офіційного повідомлення, а також політику конфіденційності та захисту персональних даних Michelin.

ДОСТУП до ВЕБ-САЙТУ

Michelin докладає всіх зусиль, щоб забезпечити постійну доступність веб-сайту, але ці зусилля не є юридичним зобов’язанням. Доступ до Веб-сайту може бути змінений або тимчасово призупинено для цілей обслуговування, оновлення або будь-який інший причини, зокрема технічного або юридичного характеру. Michelin ні в якому разі не несе відповідальності за ці збої або будь-які подальші наслідки для користувача.

Права інтелектуальної власності

Зміст (яке включає, але не обмежується інформацією, текстами, графіками, даними, зображеннями, фотографіями, зображеннями, відео та звуковими доріжками, а також формою всіх згаданих компонентів та самим Сайтом) захищено авторським правом та / або іншими правами інтелектуальної власності. Контент є виключно власністю його видавця. Будь-яка копія, відтворення, уявлення, використання, адаптація, зміна, модифікація, переклад або розповсюдження змісту, повністю або частково, чи належить воно Michelin або третій стороні, яка надала Michelin права на неї, будь-яким процесом, є незаконними, незважаючи на обмежені права, надані користувачеві відповідно до статті 4 цього документа, та / або будь-яка особиста копія, призначена виключно для використання її власником. Зміст цього Веб-сайту може змінюватися без попередження та опубліковано без будь-яких гарантій, явно виражених або маються на увазі, та не може породжувати ніяких прав на компенсацію. Вміст захищено авторським правом © 1997-2016 Michelin або авторськими правами партнерів. Логотипи є зареєстрованими товарними знаками.

ВИКОРИСТАННЯ ЗМІСТУ

Будь-яка зміна вмісту, модифікація його або використання вмісту для будь-яких цілей, крім тих, для яких воно було санкціоновано, є порушенням майнових прав Michelin або третіх осіб.

Michelin надає вам право завантажувати та передавати вміст у відповідності з наступними умовами: (I) якщо функція завантаження доступна, (II), якщо вона використовується в некомерційних цілях (III) та сумлінно та (IV) якщо обидва повідомлення про права власності, а також дата публікації в Інтернеті, що містяться у вмісті, залишаються недоторканими, коли така інформація відображається. Це право жодним чином не повинно тлумачитися як надання ліцензії, зокрема, відноситься до бренду або логотипу.

ЕЛЕКТРОННИЙ ЗВ’ЯЗОК

Щоб обмінюватися інформацією по електронній пошті з Michelin, ви повинні заповнити форми електронної пошти, доступні на Сайті. Відповіді Michelin на електронні листи та надання доступу до Веб-сайту та його контенту не можуть вважатися представляють собою або складовими доказ будь-якої рекламної, рекламної або збутової діяльності в країні, де знаходиться користувач.

ЗАХИСТ ОСОБИСТИХ ДАНИХ

Будь ласка, ознайомтеся з Політикою Michelin щодо конфіденційності та захисту персональних даних, доступних на сторінці «Політика конфіденційності».
Див. Також «Політику файлів cookie» компанії Michelin для отримання інформації про те, як Michelin використовує файли cookie.
Цей веб-сайт може містити посилання на інші сайти. Повідомляємо вам, що Michelin не ділиться вашими особистими даними з цими сайтами. Вам повідомлять, про це коли ви залишаєте наш веб-сайт, ви можете бути піддані іншим методам захисту персональних даних, де Michelin немає абсолютно ніякої юрисдикції та не несе відповідальності.

ГАРАНТІЇ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Вміст, опубліковане на Веб-сайті, надається «як є», без будь-яких гарантій, неявних або інших, будь-якого характеру. Michelin залишає за собою право вносити зміни, виправляти, припиняти та / або видаляти вміст або доступ до Веб-сайту в будь-який момент часу без попереднього повідомлення. Michelin не може нести відповідальність у разі будь-якого зараження вашого комп’ютерного обладнання в результаті поширення вірусів або інших IT -сбоев. Ви несете відповідальність за прийняття всіх необхідних заходів для захисту свого комп’ютерного обладнання.

Michelin, її співробітники, постачальники або партнери, згадані на Сайті, ні в якому разі не можуть бути притягнуті до відповідальності відповідно до договору, за правопорушення або будь-якими іншими претензіями за будь-які збитки, прямі або непрямі, випадкові та подальші, або будь-якого характеру, або за будь-які збитки, зокрема фінансового або комерційного характеру, що виникли в результаті використання Веб-сайту або будь-якої інформації, отриманої звідти.

Суворо заборонено створювати гіперпосилання на незаконний контент, як це визначено в статті 8.2. Веб-сайт може містити прості або вбудовані посилання на веб-сайти партнерів Michelin або третіх осіб з санкціонування останніх для вбудованих посилань. Michelin немає абсолютно ніякої юрисдикції над цими веб-сайтами та, відповідно, не несе ніякої відповідальності за їх доступність, актуальність, зміст, рекламу, продукти та / або послуги, доступні на або з цих сайтів. Отже, Michelin не несе ніякої відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, які можуть виникнути в результаті вашого доступу до веб-сайтів партнерів або використання цих веб-сайтів в порушення будь-яких чинне законодавство та норми.

Регулюються законодавством та юрисдикція

Будь-який спір, пов’язаний з Сайтом або справжнім офіційним повідомленням, повинен бути поданий до суду Clermont-Ferrand. Суперечка регулюється та тлумачиться відповідно до французького законодавства по суті незалежно від колізійного права. Використання Веб-сайту означає явне згоду користувача на застосування цієї Статті. У разі, якщо одна з умов цієї правової інформації повинно вважатися незаконним, недійсним або недійсне з будь-якої причини, воно вважається не входять в це офіційне повідомлення і не впливає на дійсність або застосування інших умов.